předvýběr.cz

HW Support Engineer (SŠ/VŠ) - APPLE PROJEKT

Zveřejněno 23.04.2021

Pro našeho klienta, který je silným lídrem v opravách elektroniky, od vstupní diagnostiky, výměny vadných dílů, update SW, až po výstupní kontroly diagnostiky, hledáme HW Support Engineera.

Náplň práce

  • Poskytovat technickou podporu a provádět údržbu na zařízeních pro testování elektroniky
  • Zajišťovat pravidelnou údržbu, testy, kalibraci a certifikaci podle příslušných postupů a norem
  • Zavádět testovací postupy
  • Analyzovat opakované příčiny selhání zařízení
  • Školit servisní techniky

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro, nebo obdobné v oblastech IT – velkou výhodou
  • Technické zkušenosti v opravách elektroniky nebo v technické podpoře – podmínkou
  • Zkušenost s údržbou elektrických a elektronických zařízení - výhodou
  • Dobrá znalost Microsoft Excel
  • Komunikační schopnosti a proaktivní přístup - školení zaměstnanců
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka a pokročilá znalost Anglického jazyka
  • Analytické schopnosti a schopnost pracovat pod stresem při řešení problémů

Nabízíme

  • Práce ve společnosti s novým moderním testovacím systémem pro mobilní elektroniku
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování; půlroční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Směnný provoz – 2 směny
  • Praha - Stránčice