předvýběr.cz

Nákupčí

Zveřejněno 28.08.2019

Pro našeho klienta, výrobce dřevěných a kartonových obalů, hledáme nového kolegu na pozici Nákupčího.

Náplň práce

  • zajištění strategického i operativního nákupu
  • zabezpečení dodávek materiálu pro výrobu
  • zodpovědnost za včasnost dodávek
  • jednání s dodavateli o podmínkách dodávek, kvalitě a uzavírání rámcových smluv
  • výběr a hodnocení dodavatelů
  • optimalizace nákladů
  • samostatné jednání s dodavateli a odběrateli
  • úzká spolupráce s výrobou, obchodem a dalšími odděleními napříč společností
  • vyhledávání nových nákupních příležitostí
  • podílení se na Continuos Improvement ve věcech efektivity a přínosu

Požadavky

  • minimálně SŠ technického směru
  • zkušenost v oblasti technického nákupu a ve vyjednávání nových dodavatelů
  • aktivní znalost anglického či německého jazyka – komunikace s dodavateli i v rámci společnosti
  • orientace v technické dokumentaci
  • aktivní řidič

Nabízíme

  • spoustu benefitů: prémie, stravování, kurz anglického nebo německého jazyka v rámci pracovní doby, vzdělávání, školení a další
  • automobil, notebook, telefon i k soukromému použití
  • místo výkonu práce – Loučeň