předvýběr.cz

BUSINESS DEVELOPER / SALES REPRESENTATIVE

Zveřejněno 21.04.2021

Pro našeho klienta, mezinárodní FMCG společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici BUSINESS DEVELOPER / SALES REPRESENTATIVE.

NADSTANDARDNÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ - až 80.000 Kč měsíčně!!!

Tvá náplň práce

  • Být skutečným ambasadorem značky (FMCG společnost)
  • Vytvářet vynikající vztahy s majiteli obchodů a jejich zaměstnanci ve svém regionu a tyto vztahy udržovat
  • Budovat kategorii produktů skrze vlastní značky spolu se svými zákazníky a jejich prodejnami
  • Akvizice nových zákazníků, aktivní hledání nových obchodních příležitostí
  • Dosahování týdenních a měsíčních cílů, číselných i kvalitativních
  • Exekuce měsíčních aktivit a plánů k dosažení perfektní dostupnosti a vizibilitě produktů ve svěřeném regionu
  • Zaznamenání prodejní aktivity do firemního systému a jeho pravidelná aktualizace
  • Pravidelný reporting
  • Komunikovat s ostatními členy týmu a odděleními tak, aby celý tým dosahoval plánovaných prodejů a spokojenosti zákazníků

Tvé dovednosti

  • Máš pozitivní myšlení a tah na branku
  • Pracuješ proaktivně a samostatně
  • Dovedeš si vybudovat vztahy, které přinášejí firmě obrat
  • Chceš být úspěšný a umíš se motivovat
  • Máš výborné komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost angličtiny - výhodou

Tvé zkušenosti

  • Zkušenosti s prodejem v FMCG
  • Schopnost plnit a překračovat prodejní cíle
  • Úspěšné budování vztahů se zákazníky
  • Velmi dobrá práce s Excelem
  • Znalost CRM systémů - výhodou

Tvé ohodnocení

  • 25 dní dovolené, 3 sick days, náhrada za stravenky 110 Kč
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Firemní telefon a notebook
  • Služební auto pro osobní použití
  • Sleva na produkty společnosti
  • Místo výkonu práce: Čechy a Morava