předvýběr.cz

Kontrolor jakosti výtahů a eskalátorů - Praha

Zveřejněno 19.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší servisní firmy v České republice a Slovensku v oblasti pravidelné preventivní údržby a prohlídek v případě poruch výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kontrolor jakosti výtahů a eskalátorů - Praha.

Náplň práce

  • Kontrola výtahů a eskalátorů podle dokumentace
  • Kontrola nápravných opatření v případě neshod - re-inspekce
  • Poskytování korektivní zpětné vazby instalačním týmům (interní, externí)
  • Dodržování obchodních a technických předpisů dané země (v souladu s předpisy koncernu)
  • Poskytování zpětné vazby o kvalitě výrobků směrem do společnosti Schindler
  • Provádění zkoušek po ukončení montáže výtahů/eskalátorů
  • Provádění 5-ti letých zkoušek na výtazích v provozu
  • Měření výtahových strojů ultrazvukem
  • Budete mít na starosti část Prahy (tam je zařízení nejvíce) + oblast sever (směr Liberec)

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 je výhodou
  • Osvědčení TIČR k činnosti revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení vč. revizí elektrických zařízení výtahů
  • ŘP sk. B
  • Osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • 5 dní osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Příspěvek na sport/relax
  • Benefitní systém kafetérie
  • Mobilní telefon Iphone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • Vzdělávání, zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Lokalita Praha