předvýběr.cz

Manager projektu precizního zemědělství

Zveřejněno 16.04.2021

Pro našeho klienta, společnost Honoris, zabývající se dovozem zemědělské techniky a distribucí systému Precision farming, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager projektu precizního zemědělství.

Pracovní náplň

  • Řízení a rozvoj nového projektu v oblasti precizního zemědělství
  • Péče o stávající zákazníky – poradenství, sběr dat
  • Práce s daty na webovém portálu – tvorba aplikačních map
  • Získávání nových zákazníků – obchodní schůzky na podnicích
  • Tvorba marketingových strategií – kampaně, prezentace, informační materiály
  • Prodej vybavení pro VRA aplikaci průmyslových hnojiv

Požadavky

  • Vzdělání SŠ/VŠ agronomické
  • Anglický jazyk (výhodou)
  • Dobrá znalost práce s počítačem, zkušenosti s GIS vítány
  • Aktivní řidič a ŘP skupiny B
  • Znalosti v oboru výživy a hnojení polních plodin, precizní zemědělství
  • Praxe v zem. provozu, výzkumu či jiné zkušenosti z popsaných oborů vítány

Nabídka

  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusová složka
  • Možný nástup dle dohody
  • Služební automobil (i pro soukromé účely)
  • Pracovní notebook, telefon
  • Benefity (dle individuální domluvy)
  • Lokalita: Praha 5