předvýběr.cz

Produktový manažer - zemědělská technika

Zveřejněno 29.01.2020

Pro našeho klienta, jehož hlavním cílem je dodávat zemědělcům a farmářům všech zaměření kvalitní zemědělskou techniku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer – zemědělská technika.

Náplň práce a úkoly

  • Prosazení přiděleného produktu na trhu v ČR a v SR - sklízeče brambor ROPA + kejdovače
  • Komunikace s obchodními odděleními zahraničních výrobců
  • Příprava školících materiálů jednotlivých produktů pro obchodní síť
  • Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků s pomocí prodejní sítě
  • Účast na obchodních jednáních u potenciálních zákazníků
  • Účast a organizace předváděcích akcí a výstav

Požadavky

  • Cizí jazyk němčina (angličtina) slovem i písmem
  • Obchodního ducha
  • Znalost oboru zemědělství
  • ŘP sk B, ochota cestovat
  • Znalost práce s PC
  • Komunikativnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou samostatnou práci
  • Automobil
  • Notebook
  • Telefon
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzi
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • Provize z prodeje
  • Místo práce - Kostomlaty nad Labem

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.