předvýběr.cz

Servisní řidič sk. C

Zveřejněno 19.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti textilního managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní řidič sk. C.

Co vás čeká

  • denní rozvoz produktů dle plánovaných tras
  • komunikace se zákazníky, upevňování a rozvoj obchodní spolupráce s nimi
  • poskytování informací o produktech a službách
  • občasné dvoudenní výjezdy (přespání na hotelu)

Požadujeme

  • řidičské oprávnění skup. C a profesní řidičský průkaz
  • čistý trestný rejstřík a kartu řidiče
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
  • oprávnění ADR je velkou výhodou

Nabízíme

  • jistotu práce ve stabilní společnosti s dlouholetým působením na domácím a mezinárodním trhu
  • práci v přátelském kolektivu
  • pravidelnou pracovní dobu, volné víkendy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. + 14. plat
  • pracovní týden PO - ČT
  • firemní benefity: mobil, tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění, Multisport karta, káva a voda na pracovišti, firemní akce
  • působnost: celé Čechy