předvýběr.cz

Projektant pozemních staveb Praha 7

Zveřejněno 16.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové, železniční tratě a související stavby, městské komunikace a silniční stavby, rekonstrukce a výstavba objektů doplňujících dopravní infrastrukturu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant pozemních staveb Praha 7.

Pozice je vhodná i pro absolventy s dobrou znalostí 3D SW.

Vaše náplň práce

  • Projektování objektů pozemních staveb (s využitím programů AutoCAD a Revit)
  • Koordinace a vedení projektu, týmová spolupráce
  • Vytváření 3D modelů staveb v programu Revit
  • Spolupráce na BIM řešeních projektů v oblasti pozemních a dopravních staveb
  • Samostatné jednání s klientem
  • Řešenou oblastí jsou zejména objekty typu metro a návazné stavby, nádražní budovy, zastávky, administrativní objekty, depa veřejné dopravy, objekty P+R, rekonstrukce historických objektů apod.

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání, autorizace v oboru Pozemní stavby výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost programu AutoCAD (znalost programu Revit není podmínkou)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace) hrazené zaměstnavatelem
  • Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba – dle Vašich individuální potřeby
  • Moderní kanceláře: v centru Prahy, Holešovice (výborná dostupnost MHD)