předvýběr.cz

Vedoucí oddělení zeleně – odbor životního prostředí

Zveřejněno 12.04.2021

Pro našeho klienta, Městský úřad Praha 15, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí oddělení zeleně – odbor životního prostředí.

Požadavky

  • VŠ vzdělání se zaměřením na ochranu přírody a krajiny
  • znalost zákona č. 334/1992 Sb., o ochraně zemědělského půdního fondu, v platném znění, znalost zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, v platném znění, znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, znalost dalších souvisejících zákonů
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní schopnosti v písemném a ústním projevu
  • schopnost samostudia
  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům

Výhodou

  • praxe ve výkonu státní správy
  • zvláštní odborná způsobilost v oblasti ochrany zemědělského půdního fondu
  • zkušenosti s vedením kolektivu

Náplň práce

  • výkon státní správy na úseku ochrany zemědělského půdního fondu, vydávání rozhodnutí, souhlasu a dalších opatření dle zákona č. 334/1992 Sb., o ochraně zemědělského půdního fondu, v platném znění
  • kontrola nad evidencí a správou ploch veřejné zeleně a ostatních pozemků na území městské části
  • vedení oddělení zeleně, koordinace pracovních úkolů a kontrola jejich plnění

Nabídka

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., (11. platová třída)
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • 3 dny sick days
  • možnost pružné pracovní doby
  • možnost osobního vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 15