předvýběr.cz

Business Analyst

Zveřejněno 03.08.2020

Pro našeho klienta, českou společnost, která je na trhu již 28 let, působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku a řadí se tak mezi největší prodejce ojetých automobilů v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici BUSINESS ANALYST.

Náplň práce

  • Hlavní náplní práce bude podílení se na budování nové implementace interního CRM systému
  • Součástí je přímá komunikace se zadavateli a příprava dokumentace a řízení projektu

Požadujeme

  • Znalost některého z modelovacích nástrojů BPMN
  • Znalost MS Project, Team Foundation Server, MS SQL výhodou
  • Silné analytické a strukturované myšlení
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu (homeoffice)
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Akce, večírky, teambuldingy
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Dolní Chabry