předvýběr.cz

Obsluha svařovacího robota

Zveřejněno 09.04.2021

Pro našeho klienta, který se věnuje výrobě mechanismu pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme nového kolegu na pozici Obsluha svařovacího robota.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zakládání dílců do přípravku dle stanoveného postupu
  • spouštění a obsluha robotického pracoviště
  • kontrola nadefinovaných parametrů
  • manuální dodělání a opravy po robotu v součinnosti s brusičem přiděleným na dané robotické pracoviště

POŽADUJEME

  • platnou kvalifikaci pro sváření kovů v ochranné atmosféře + praxe 3 roky +
  • orientaci v technické dokumentaci ( latinka )
  • samostatnost, technickou zručnost, odpovědnost kontrolovat provedenou práci
  • praktické zkušenosti s příbuzným charakterem výroby
  • praxi na robotickém pracovišti 2 roky +
  • schopnost a ochotu pracovat v teamu

NABÍZÍME

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek 30.000Kč
  • pravidelné čtvrtletní prémie
  • obědy zdarma ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně, vč. soboty)
  • možnost ubytování v nedávno vystavěné zaměstnanecké ubytovně (3.000,- Kč měsíčně)
  • příplatky za směnný provoz (10,- Kč za hodinu)
  • příplatky za přesčas (25% na hodinu)
  • příplatky na práci v sobotu (35% na hodinu)
  • příplatky za práci ve svátek (100% na hodinu)
  • příspěvky na dovolenou (až 10.000,- ročně) podle odpracovaných let
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • možnost pracovat v moderních prostorách vybavených kvalitním nářadím
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • zaškolení na naše náklady, vč. získání oprávnění pro řidiče VZV či jeřábníky
  • účast na pravidelných firemních akcích
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce Praha – Říčany