předvýběr.cz

Seřizovač – třísměnný provoz

Zveřejněno 09.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti výroby technických a pohledových výlisků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač – třísměnný provoz.

Požadujeme

  • Vyučení v oboru a praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Technické cítění
  • Absolventy bez praxe zaučíme
  • Samostatnost, flexibilita, spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Nástup možný ihned
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Pracovní náplň

  • Seřizování strojů a zařízení (lisovací stroje)
  • Nastavení parametrů podle výrobní specifikace
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Provádění první údržby forem
  • Seřízení technologických procesů dle potřeby výroby

Nabízíme

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Stravenkový paušál
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příplatky za práci v noci, víkendové směny a práci přesčas
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Lokalita práce Kněžnice (Jičín)