předvýběr.cz

Business Development Manažer - Retail

Zveřejněno 08.04.2021

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost s přesahem do zahraničí, zabývající se projekty in-store vybavením pro retailovou klientelu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manažera - Retail.

Náplň práce

  • Identifikace a rozvoj nových obchodních příležitostí v oblasti retailu (vybavení komerčních interiérů od návrhu řešení až po kompletní realizaci – OBCHODNÍ INTERIÉRY, KANCELÁŘE, BANKY, prodejní kiosky, restaurace, REGÁLOVÉ SYSTÉMY apod.)
  • Příprava obchodních nabídek
  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • Cestování v rámci EU

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na stejné nebo podobné pozici min. 3 roky
  • Předchozí zkušenosti v B2B segmentu
  • Znalost sortimentu in-store, POP, POS, interiérového vybavení prodejen
  • Samostatnost, spolehlivost, orientace na výsledek
  • Řidičské oprávnění skupin B
  • Znalost AJ výhodou
  • Schopnost samostatně analyzovat a rozhodovat

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na hlavní pracovní poměr nebo spolupráce na IČO
  • Základní plat + % ze zisku z uskutečněných nových zakázek
  • Stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Služební vůz k soukromému použití
  • Příjemné pracoviště a přátelská neformální firemní kultura
  • Termín nástupu je možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 4