předvýběr.cz

Elektro údržbář

Zveřejněno 08.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí protlačovaná hliníková pouzdra na balení potravin a aerosolů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektro údržbář

Náplň práce

  • Údržba strojového parku - strojů pro výrobu hliníkových pouzder
  • Odstraňování poruch
  • Různé opravy a údržba
  • Účast na pravidelných či preventivních odstávkách
  • Spoluúčast na instalacích nových zařízení

Požadujeme

  • Vyučení ve elektro oboru (výhodou)
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min 6
  • Praxe ve výrobním závodě na obdobné (výhodou)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu ( 12hod směny, krátký/dlouhý týden)
  • Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědné jednání

Nabízíme

  • Nadstandardní příplatek za přesčas (40-60%)
  • Pololetní odměny
  • Nástup možný ihned
  • Příjemné, pracovní prostředí
  • Příspěvek na dojíždění za odpracovanou směnu
  • Příspěvek za směnnost
  • Dotované závodní stravování (výběr z 5ti jídel včetně polévky/salátu a pití)
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
  • Pravidelné roční navyšování dle kolektivního vyjednávání
  • Finanční odměna za pracovní a životní jubilea
  • Systém cafeterie (body na kartu dle odpracovaných let, již po zkušební době)
  • Pololetní příspěvek na výuku jazyků
  • Průběžné osobnostní a odborné vzdělávání
  • Příležitostné výjezdy do zahraničních závodů v rámci koncernu (nepovinné)
  • Vánoční večírek, tým buildingové aktivity, celofiremní sportovní a kulturní akce
  • Místo výkonu práce: Velim u Kolína