předvýběr.cz

.NET vývojář industriálního software

Zveřejněno 08.04.2021

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodné kandidáty na pozici .NET vývojář industriálního softwaru.

Náplň práce

  • Vývoj middleware produktu pro průmyslovou automatizaci
  • Schopnost kombinace práce ve vývoji a realizaci projektů
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů, podílení se na výzkumné práci

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ - informatický obor - výhodou
  • Zkušenosti s programováním v C# a .NET Core
  • Zkušenosti s databází SQL
  • Dobrá znalost: EntityFramework, MS SQL, REST, HTML, CSS nebo Javascript
  • Znalost: mikroservisů, RabbitMQ nebo Docker - výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Ochota cestovat mimo ČR - služební cesty
  • ŘP sk. B
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • FJ - výhodou
  • Český jazyk není podmínkou

Nabízíme

  • Práci HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práce v prosperující společnosti
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, auto i pro soukromé užití
  • Místo pracoviště: Podivín