předvýběr.cz

Senior/Medior Java vývojář

Zveřejněno 07.04.2021

Pro našeho klienta, cloudovým a technologickým lídrem v oblasti softwaru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior/Medior Java vývojáře.

Náplň práce

  • Vývoj zákaznických řešení na míru pomocí různých Cloud Native služeb pro našeho zákazníka
  • Spolupráce na návrhu, vytváření, rozvoj a optimalizace CI / CD pipelines pro Cloud Native aplikace
  • Design a programovaní častí platformy ve Springu, používáme Javu a Kotlin
  • Vytváření návodů k použití platformy a podpora pro vývojáře aplikací

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti s vývojem softwaru
  • Praktické zkušenosti s vývojem v prostředí Java / Kotlin
  • Aktivní využívání vývojových patternů (GoF, EIP)
  • Praktické zkušenosti s návrhem a vývojem mikroservisních aplikací
  • Zkušenosti s vývojem aplikací pomocí některého z populárních frameworků (Spring Boot, Micronaut, Qaurkus)
  • Znalost cloudových řešení je výhodou
  • Nadšení učit se novým technologiím

Používané technologie

  • Java/Kotlin
  • Spring Boot / Micronaut
  • Docker
  • Kubernetes
  • CI / CD – JenkinsX/Tekton, ArgoCD
  • Kafka, Redis, Elastic

Nabízíme

  • Práce na HPP/IČO, onsite/remote
  • Práce na full-time
  • Vývoj, JAVA, backend
  • Platové ohodnocení u HPP: 75 000 Kč - 110 000 Kč / měsíc, MD rate: 5 000 Kč - 7 500 Kč
  • Benefity: Homeoffice, pružná pracovní doba, kariérní růst, občerstvení na pracovišti, parkoviště, cyklisté vítáni, čas na inovace, firemní kantýna, přátelské prostředí, sick days, teambuilding, vzdělávací kurzy,
  • Kancelář: Praha 4 – Lhotka