předvýběr.cz

Strojník

Zveřejněno 18.08.2020

Pro našeho klienta, českou stavební společnost založenou v roce 1996, která je spolehlivým dodavatelem staveb v oblastech bydlení – rodinné a bytové domy, nebytových prostor, jako jsou kancelářské a administrativní budovy, průmyslových staveb – výrobní haly, ale také například obslužných, či ochranných staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojníka.

Náplň práce

  • Samostatná práce se stavební mechanizací
  • V rámci pracovní doby i další činnost spojená s výkonem práce (převoz materiálu, řešení dílčích úkolů, atd.)

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, výuční list
  • Strojní – profesní průkaz
  • Řidičské oprávnění skupiny T, výhodou je i C
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost se staveními stroji je výhodou
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
  • Pracovní pozice na HPP, možnost i dalšího typu úvazku
  • Stravenky
  • Motivační prémie za dobře odvedenou práci
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Možnost nástupu ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.