předvýběr.cz

Business event manažer

Zveřejněno 06.04.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá pořádáním eventový akcí (pro B2B i B2C klientelu) hledáme vhodné kandidáty na pozici Business event manažera.

Náplň práce

  • Stanovování a plnění finančních plánů firmy
  • Zajišťování a realizace eventových aktivit
  • Komunikace s novými i stálými klienty
  • Vyhledávání nových klientů
  • Přípravy různých projektů a rozpočtů
  • Vedení vlastního produkčního týmu
  • Vyhodnocování a reporting finančních plánů
  • Možnost v budoucnu vytvoření si vlastního týmu a týmů po České republice

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici obchodník/event manažer/ hotelový event manažer minimálně 3 roky
  • Zkušenosti v oblasti pořádání akcí, seminářů, kongresů nebo přípravou večírků
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Perfektní čeština slovem i písmem, cizí jazyky jsou velkou výhodou
  • Organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, kreativita a obchodní duch
  • Ovládání PC na dobré úrovni (MS Office - PPT, Word, Excel, Outlook) a ochota učit se novým moderním aplikacím
  • Prozákaznický přístup
  • Časová flexibilita a samostatné rozhodování pro tebe není problém

Nabízíme

  • Fixní mzdu s možností bonusu za plnění cílů a řízení celého obchodu
  • Členství v mladém a dynamickém týmu
  • Možnost flexibilní pracovní doby a home office
  • Firemní telefon, notebook
  • Možností vzdělávání v rámci odborných seminářů / školení
  • Společenské akce i mimo práci
  • Moderní kanceláří přímo v centru města Ústí nad Labem