předvýběr.cz

Vedoucí oddělení controllingu

Zveřejněno 01.04.2021

Pro našeho klienta hledáme Vedoucího oddělení controllingu.

Náplň práce

  • Účast na podnikové obchodní strategii, analýza měsíční a roční uzávěrky
  • Řízení plánovacího procesu (plán, prognóza a rozpočet), stanovení plánovacích kritérií
  • Zajištění včasného dokončení veškerého reportingu
  • Analýza rizik a příležitostí pro finančního ředitele (TOP management)
  • Analýza odchylek v rámci rozpočtu a prognóz, předávání informací a zajištění implementace nápravných opatření
  • Identifikace příčiny odchylek a informování příslušných obchodních vedoucích
  • Poskytování poradenství a podpory ve všech obchodních oblastech (ad-hoc analýzy)

Očekáváme

  • Ukončené univerzitní vzdělání v oblasti Finance, ekonomika a management, strategický management
  • Znalost managementu financí
  • Znalost SAP
  • Výborná znalost MS Office (Excel, PowerPoint),
  • Komunikativní angličtina
  • Strategické myšlení
  • Schopnost vedení lidí

Nabízíme

  • Zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • Náročnou, ale různorodou práci
  • Kariérní růst
  • Služební auto i k soukromým účelům, notebook, telefon
  • Příspěvek na stravenky nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Cafetérie
  • 20 dnů dovolené
  • 5 dnů osobního volna
  • 3 dny zdravotního volna
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Jinonice