předvýběr.cz

Konstruktér

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj a výrobu strojů, automatizaci a robotizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér.

Náplň práce

  • Konstrukční práce ve 3D
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Vývoj jednoúčelových strojů
  • Ověřování splněných parametrů při testování

Požadujeme

  • Zájem o moderní technologie
  • Povědomí o automatizačních systémech
  • Základní znalost pneumatických prvků
  • Znalost práce v CAD software, 3D modelování (SolidWorks, AutoCad)
  • Praxi v konstrukci jednoúčelových strojů
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Nestereotypní práci v přátelském kolektivu malé firmy
  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Benefity: prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, 5 týdnů dovolené
  • Možnost podílet se na technickém vývoji
  • Možnost kariérního postupu
  • Vzdělávání v oboru
  • Možnost realizace vlastních nápadů
  • Místo výkonu práce: Liberec