předvýběr.cz

Obchodní manažer velkoobchodu - Praha

Zveřejněno 28.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na distribuci spotřební elektroniky a smart produktů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Obchodní manažer velkoobchodu - Praha.

Náplň práce

  • Velkoobchodní činnost
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Zpracování nabídek
  • Akvizice nových zákazníků
  • Práce v obchodním týmu firmy
  • Spolupráce s marketingem a nákupním oddělením

Požadujeme

  • Vzdělání: SŠ nebo VŠ
  • Obchodní dovednosti
  • Praxe v prodeji, zájem o informační technologie
  • Výborné komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Základní plat odpovídající praxi a předpokladům kandidáta, motivační odměňování na základě hodnocení dosažení čtvrtletních výsledků
  • Práci na HPP
  • Možnost profesního růstu
Pravidelná měsíční neformální posezení u grilu

Zájezdy na hory a vodu

Kurzy anglického jazyka

  • Benefity (mobil, notebook, stravenky…), služební vozidlo i pro soukromé užívání
  • Účast ve firemním vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín