předvýběr.cz

Rozpočtář/ka TZB

Zveřejněno 26.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje komplexní realizaci souborů technických zařízení budov, včetně projekční přípravy, záručního i pozáručního servisu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Rozpočtář/ka TZB.

Náplň práce

  • Analýza zadávací dokumentace
  • Komunikace s projektantem, zadavatelem
  • Vyhodnocení nabídek subdodavatelů
  • Kalkulace nabídkových rozpočtů
  • Kompletace a kontrola nabídek
  • Koordinace tvorby realizační dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou je směr technická zařízení budov
  • Praxi a zkušenosti oblasti rozpočtů a přípravy staveb vítány
  • Znalost MS Excel
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Výborné analytické dovednosti
  • Pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů

Nabízíme

  • Zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu - nadprůměrné mzdové podmínky
  • Fajn šéfa a skvělé kolegy
  • 13. a 14. plat
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody (např. stravenky, Multisport karta, možnost dalšího vzdělávání)
  • Možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha - Čestlice