předvýběr.cz

Projektant/ka elektro pro průmyslovou automatizaci

Zveřejněno 26.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant/ka elektro pro průmyslovou automatizaci.

Požadujeme

  • Chuť rozvíjet se a učit nové věci
  • Předchozí praxi v oboru projektování řídicích systémů pro průmyslovou automatizaci a s vlastním aktivním projektováním
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Analytické schopnosti a myšlení
  • Znalost práce v e-PLAN a AutoCAD nebo jiných CAD/CAE/CAM systémech
  • Znalost řízení pohonů a norem o strojní bezpečnosti
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb., par. 6, 10,
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou

Náplň práce

  • Projektování, návrh nebo instalace řídících systémů pro průmyslovou automatizaci
  • Zpracování technické dokumentace v programu E-Plan
  • Komunikace v rámci firmy i se zákazníky a dodavateli
  • Úzká spolupráce s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí

Nabízíme

  • Práci v týmu se zkušenými kolegy, kteří tě rádi všechno naučí a podělí se s tebou o své vědomosti
  • Profesní i osobní rozvoj za podpory firmy (profesní i jazykové kurzy)
  • Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru na pracovišti
  • Podílení se na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky ve výši 100,-
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Služební telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou