předvýběr.cz

Zámečník/ Svářeč

Zveřejněno 27.06.2019

Pro našeho klienta, podnik s dlouholetou tradicí ve strojírenské výrobě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zámečník/ Svářeč.

Náplň práce

  • Zámečnické práce - sestavování, montáž částí ocelových konstrukcí a výměn

Požadujeme

  • Základní zkoušky pro svařování metodou 111 a 135
  • Vyučení v oboru zámečník, příp. jiný příbuzný obor
  • Praxi na této pozici velkou výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Platové ohodnocení odpovídající praxi, znalostem a výsledkům
  • Proplácené přesčasy, stravenky
  • Čerpání firemních benefitů (příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na dopravu)
  • 25 dní dovolené
  • Nástup ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.