předvýběr.cz

Podpora/správa vzdálených přístupů

Zveřejněno 19.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Podpora/správa vzdálených přístupů.

Náplň práce

Podpora FortigateVpn

  • Uživatelská podpora
  • Správa uživatelských účtů a rolí
  • Správa pravidel firewallu
  • Monitoring prostředí
  • Provádění upgradů
  • Řešení bezpečnostních incidentů
  • Zpracování a vedení bezpečnostní dokumentace
  • Vedení a aktualizace uživatelské dokumentace

Podpora videokonferenčních technologií

  • Uživatelská podpora Cisco Webex, Microsoft Teams, HCL Meetings
  • Řešení závad s dodavateli systémů
  • Řešení optimalizace síťového provozu v souvislosti s videokonferencemi
  • Dohled síťového provozu v souvislosti s videokonferencemi
  • Zpracování a aktualizace uživatelské dokumentace

Další činnosti

  • V rámci pohotovosti uživatelská podpora HCL iNotes, HCL Traveler, HCL Notes, 2FA, podpora Microsoft Office a dalšího běžného uživatelského SW

Požadujeme

  • OS Linux, Cisco IOS, základy řízení a monitoringu síťového provozu, Docker, Kubernetes , Fortigate – VPN a firewall, uživatelská znalost Microsoft Office, Cisco Webex, Microsoft Teams, HCL Meetings, HCL Notes, HCL iNotes, HCL traveler
  • Časová flexibilita
  • Psychická odolnost
  • Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci v oblasti ochrany přírody a krajiny
  • Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (13. platová třída)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pracovní úvazek 1,0 na dobu neurčitou
  • Technické vybavení
  • Možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 5 dnů tzv. „sick days“, FKSP, multisport karta.
  • Pracovní dobu: pondělí – pátek 8 hodin denně v běžnou pracovní dobu + 3 hodiny denně pohotovost, sobota – neděle pohotovost v rozsahu 10 hodin denně
  • Místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov (v blízkosti metra)