předvýběr.cz

IT Recruiter Junior

Zveřejněno 18.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších dodavatelů energií na českém trhu s více než 1,2 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku, které zásobuje elektřinou a plynem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici IT Recruiter Junior.

Náplň práce

  • Starost o nábor části IT pozic – od projednání požadavku s manažerem a vystavení inzerátu, přes organizaci výběrových řízení, až po podpis pracovní smlouvy s nováčkem
  • Komunikace s personálními agenturami, hledání a oslovování vhodných kandidátů na sociální síti LinkedIn
  • Příprava pracovní smlouvy a dalších HR dokumentů pro zaměstnance svěřených IT týmů
  • Podílení se na adaptačním procesu nováčků
  • Průběžná komunikace s manažery i zaměstnanci
  • Starost o další agendu
  • Prostor pro návrhy ke zlepšení

Požadujeme

  • Praxi 1-2 roky s náborem IT pozic a s interními HR aktivitami
  • Základní znalost IT oboru
  • Samostatnost
  • Komunikativnost, spolehlivost a pečlivost
  • Zájem učit se novým věcem
  • Máte rádi změny

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečného home office
  • Přátelské firemní zázemí
  • Každý měsíc Vám společnost přispívá na zážitky všeho druhu, relaxaci, dovolenou, kurzy nebo třeba penzijní spoření – vybírat si budete ze široké nabídky v systému cafeterie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky v hodnotě 120,-/den
  • Multisport karta
  • Zaměstnanecký tarif
  • Kavárna přímo v prostorách společnosti
  • Občerstvení na pracovišti
  • 1 den pracovního volna na dobrovolnictví
  • Možnost kariérního růstu
  • Kancelář v centru Prahy - Na Poříčí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.