předvýběr.cz

Technik - příprava výroby - Přelouč

Zveřejněno 15.03.2021

Pro našeho klienta, výrobní společnost vybavenou novými a nejmodernějšími technologiemi v oblasti komplexního zpracování plechů, laserového řezání, CNC ohraňování, CNC obrábění a svařování, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technik - příprava výroby.

Náplň práce

  • 3D modelování dílů dle technické dokumentace (zejména plechové díly, popř. jejich sestavy)
  • Příprava výrobních programů pro CNC laser, tvorba cenových kalkulací

Požadujeme

  • SŠ/Střední odborná technického směru:

✓SŠ/SŠ odborná strojírenská: 2 roky prokazatelné zkušenosti s 3D modelováním

✓SŠ/SŠ odborná jiného technického směru: 3 roky praxe na obdobné pozici

  • Praktická zkušenost s 3D modelováním (Solidworks výhodou)
  • Orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • Zkušenost s přípravou výrobních programů pro CNC laser (TruTops, Catia) - výhodou
  • Alespoň pasivní znalost AJ/NJ výhodou, nikoli podmínkou
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Pracovní doba po-pá 7.00 – 15.30 hod.
  • Po zapracování flexibilní pracovní doba
  • Vzdálenost pro dojíždění do 20-25 km
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční prémie
  • Profesní růst zaručen
  • Místo výkonu práce: Přelouč