předvýběr.cz

Svářeč/ zámečník – technologie na výrobu piva

Zveřejněno 15.03.2021

Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu technologie pro výrobu piva, hledáme nového kolegu na pozici Svářeč/ zámečník.

Vaše náplň práce

  • jedná se o zámečnické a svářečské práce s nerezovými materiály pro strojírenskou výrobu dle výkresové dokumentace.
  • Svařování tlakových nádob a souvisejících periferií metodou TIG (nerez)
  • Montáž technologických celků (potrubní rozvody, sestavování TN, filtrů atd.)
  • Běžná údržba příslušného vybavení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Součinnost při tlakových a jiných zkouškách TN, Filtrů a dalších výrobků a technologický celků
  • Odzkoušení a kontrola funkce vyrobených předmětů
  • Evidence vykonané práce v systému HeO

Očekáváme

  • technické myšlení a vzdělání
  • svařování metodou TIG
  • praktické zkušenosti s nerezovými materiály
  • znalost technické dokumentace, ideálně ve strojírenství a v kovovýrobě
  • znalost obecné zásady a postupy péče o stroje, zařízení a investiční celky
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • práci v rodinné společnosti s přátelským kolektivem spolupracovníků
  • práce na HPP
  • možnost zvyšování vlastní odbornosti
  • dvousměnný provoz, pracovní doba 6:00 – 14:00h a 14:00 – 22:00
  • závodní stravování zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dotovaného ubytování v nové moderní firemní ubytovně v areálu firmy
  • výrobní hala: Brno