předvýběr.cz

Account Manager – reklamní agentura

Zveřejněno 15.03.2021

Pro našeho klienta, fullservisovou reklamní agenturu, která pro své klienty poskytuje služby od návrhu korporátní identity, komunikační strategie až po integrované kampaně, hledáme do digital & social týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Account Managera.

Pokud dokážete vést projekty samostatně a rádi byste se stali součástí rostoucí agentury, pak nám dejte vědět.

Náplň práce

  • na starost dostanete mezinárodního klienta, se kterým budete každodenně v kontaktu aktivně řešit zadání a jeho požadavky
  • budete přicházet s novými nápady a vymýšlet nové marketingové příležitosti
  • spolupracovat s grafiky a finální výsledky prezentovat klientovi
  • pravidelně vyhodnocovat projekty, kontrolovat plnění termínu a nastaveného rozpočtu
  • měsíční reporting klientovi

Očekáváme

  • zkušenosti na pozici Account Managera v kreativní/digitální agentuře
  • schopnost samostatně vést projekt
  • velmi dobré organizační schopnosti, komunikační dovednosti
  • proaktivní přístup a kreativní myšlení
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práce v rostoucí reklamní agentuře
  • neformální atmosféra se sehranou partou 12 kolegů, kteří ti budou oporou
  • vzdělávání podporované společností
  • práce na HPP nebo IČO (dle dohody)
  • možnost home-office (dle dohody se šéfem)
  • neomezená dovolená, flexibilní pracovní doba, výborná káva a další firemní benefity
  • plat dle zkušeností a odměny na základě individuálních výkonů
  • firemní akce
  • nástup dle dohody, možnost okamžitě
  • kanceláře v centru Prahy 1