předvýběr.cz

Projektant/Statik

Zveřejněno 29.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oboru projektování, návrhů a posouzení stavebních a nosných konstrukcí pozemních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Projektant/Statik.

Náplň práce

  • projekce nosných konstrukcí všech materiálů a rekonstrukce památek
  • návrhy a statické posudky konstrukcí
  • 3D modelování budov v softwaru REVIT

Požadujeme

  • absolvent magisterského studia FS v oboru Konstrukce pozemních staveb nebo Konstrukce dopravních staveb
  • znalost ACAD/REVIT, SCIA, FINE, Mathcad
  • praxe na obdobné pozici nebo v oboru – výhodou
  • anglický jazyk - výhodou
  • pracovní nasazení, ochota, flexibilita
  • samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zajímavou a komplexní praxi - dostanete se ke všem aspektům projektantské práce
  • zakázky pro významné klienty
  • profesní rozvoj
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • mladý a přátelský pracovní kolektiv, příjemné zázemí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • výjimečný Home office
  • vhodné pro studenty a absolventy
  • místo výkonu práce: Praha 6 - Hradčany

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.