předvýběr.cz

Konzultant

Zveřejněno 10.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá implementací a vývojem podnikových informačních systémů hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant.

Náplň práce

  • Zjišťování potřeb zákazníků a návrh vhodných řešení
  • Implementace systému HELIOS Green/Nephrite u zákazníka
  • Analýza zakázkových a speciálních branžových řešení v oblasti Automotive
  • Spolupráce s vývojovým týmem na návrhu a testování úprav
  • Poskytování vzdálené podpory zákazníkům po telefonu a e-mailu
  • Prezentace řešení při výběrových řízeních

Požadujeme

  • Vzdělání: SŠ
  • Praxe: 3 roky
  • Jazyky: Angličtina (odborná) pasivně
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • Ochota komunikovat se zákazníky na denní bázi
  • Znalost HELIOS Green/Nephrite či dealerských systémů výhodou

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Benefity: mobil, notebook, stravenky, flexibilní pracovní doba, příspěvek na pojištění, možnost práce z domova
  • Stabilní prostředí, rodinná firma
  • Místo výkonu práce: Praha - Modřany