předvýběr.cz

Ředitel výrobního závodu

Zveřejněno 10.03.2021

Pro našeho klienta, strojírenský podnik vyrábějící speciální výrobky na CNC strojích, hledáme ředitele výrobního závodu.

Vaše náplň práce

  • řízení výrobního závodu strojírenské firmy o velikosti 50 zaměstnanců a ročních tržbách cca 60 mil. Kč
  • odpovědnost za hospodářské výsledky společnosti a její udržitelný rozvoj

Očekáváme

  • VŠ vzdělání (ve strojírenském nebo ekonomickém oboru)
  • prokazatelná praxe (min. 5 let) s řízením výrobního závodu/firmy
  • základní znalosti z oblasti ekonomické a technické u strojírenské firmy
  • komunikativní němčina nebo angličtina – zákazníci převážně z německy mluvících regionů
  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Orientace v obchodních záležitostech – předpokládá se aktivní zapojení v obchodě společnosti

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • adekvátní platové podmínky + bonusy v závislosti na hospodářských výsledcích
  • benefity odpovídající ředitelské pozici
  • místo výkonu práce: Mikulov na Moravě