předvýběr.cz

Referent/ka financí a nákupu

Zveřejněno 09.03.2021

Pro našeho klienta, který je předním distributorem podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referent financí a nákupu.

Pracovní náplň

Nákup:

  • Objednávání zboží od dodavatelů
  • Naskladnění zboží, hlídání skladových zásob
  • Vytváření nových skladových karet
  • Vyřizování reklamací
  • Evidence nákupních cen, výpočet prodejních cen
  • Schvalování dodavatelských faktur

Finance

  • Evidence přijatých dokladů do účetního programu – faktury, pokladní výdaje, pokladní příjmy
  • Zadávání plateb faktur
  • Účetní uzávěrka – příprava podkladů pro účetní

Požadujeme

  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Znalost MS Office podmínkou
  • Nutná základní znalost AJ – každodenní písemná komunikace
  • Znalost ERP Abra výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme

  • Zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • Přátelský kolektiv
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Zaměstnanecké slevy, MultisportCard
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Uhříněves