předvýběr.cz

Provozní správce nemovitostí

Zveřejněno 05.03.2021

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní správce nemovitostí (rodinný dům a zahrada, byt, penzion).

Náplň práce

  • Údržba budov (topení, vnitřní vybavení, a přilehlých pozemků)
  • Údržba přilehlých pozemků (zeleň, zahrady - sekání trávy, úprava rostlin, zavlažování)
  • Zajištění funkčnosti a servisu zařízení v jednotlivých objektech (kotle, bojlery, topení apod.)
  • Údržba vnitřního vybavení objektů a zařízení (sestavení a drobné opravy nábytku, malířské práce, úklid)
  • Dílčí pochůzky a řešení administrativních úkolů souvisejících s nemovitostmi
  • Koordinace dodavatelů-specialistů
  • Organizace dílčích výběrových řízení na dodavatele služeb a technických prací (poptávka nových dodavatelů)

Vhodným kandidátem jste, pokud máte

  • Zkušenosti a praxi v oblasti údržby a technické správy budov (elektrikářské, instalatérské, zámečnické nebo zahradnické práce)
  • Uživatelskou znalost práce s PC (internet, email)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a vlastní vozidlo
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • …A jste zruční, spolehliví, samostatní, časově flexibilní, ideálně z Prahy a okolí

Co Vám nabídneme

  • Samostatnou perspektivní práci
  • Místo výkonu práce převážně v Praze
  • Výborné platové ohodnocení v rámci spolupráce na ŽL
  • Nástup: duben/květen 2021