předvýběr.cz

PRODUKTOVÝ DEVELOPMENT MANAŽER/KA

Zveřejněno 26.02.2021

Pro našeho klienta, ambiciózní obchodní firmu zabývající se nerezovým a nábytkovým kováním, hledáme podnikavého, zkušeného uchazeče do našeho úspěšného týmu pro pozici Produktového Development manažera.

Kandidátovi umíme vytvořit mikro-podnikatelské klima. Bude odpovědný za rozvoj sortimentu komponentů pro výrobce nábytku, ale i sortimentu hobby marketů. Vše úzce propojené s e-commerce. Rozvoj a budování obchodu by mělo kandidáta bavit.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie
  • (výběr sortimentu, řízení skladových zásob, příprava podkladů pro marketing, katalogové listy)
  • Práce v oblasti e-commerce, plnění a správa E shopu
  • Jednání s dodavateli
  • Znalost a prezentace svěřeného sortimentu (dřezy, posuvné systémy, nábytkové a jiné kování, hobby sortiment)
  • Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování rozpočtu, obratu a marže
  • Spolupráce s vedením společnosti, prodejci a marketingovým oddělením
  • Provádění analýz podle aktuálních potřeb trhu
  • Příprava dat a spolupráce s databázovým specialistou a prodejním týmem na aktualizaci systému a produktové nabídky
  • Vytváření marketingových a reklamních akcí, podpora prodeje sortimentu
  • Pravidelný reporting

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Profesní praxe na pozici produkt manažera min. 3 roky
  • Znalost anglického jazyka na dobré úrovni
  • Počítačová způsobilost MS Office na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v oblasti E commerce, správa E shopu
  • Zkušenosti z oblasti nábytkového nebo jiného kování výhodou
  • Silnou orientaci na výsledky a obchodního ducha
  • Analogické a logické myšlení
  • Samostatnost, ale i týmovou práci
  • Zodpovědnost

NABÍZÍME

  • Motivační ohodnocení podle dosažených výsledků - provize
  • Týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Nástup dle domluvy
  • Zajištění stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pracovní místo: Praha 9 – Hovorčovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.