předvýběr.cz

Analytik

Zveřejněno 11.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na komplexní služby v oblasti informačních systémů, vývoje produktů a implementaci systému, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik

Náplň práce

  • Vývoj pilotní ERP aplikace ArcEkIS v prostředí .NET, tvorba realizačních studií pro nová řešení, dílčích analýz menších programových úprav
  • Tvorba parametrizací k programovaným úlohám, podpora zákazníka při řešení chyb a předání řešení nebo opravy klientovi
  • Dle zaměření uchazeče je možné pracovat v oblastech: účetnictví, obchodní úlohy (úvěry, leasing, faktoring, sázení, banka), nebo v technických úlohách (práva, zabezpečení)
  • Častá komunikace s IT oddělením klientů, řešení jejich problémů s naší aplikací a také občasný osobní kontakt (cestování po celé ČR)

Požadujeme

  • Analytické znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby (bankovní služby, leasing, faktoring, sázení), nebo znalosti programování, databází a dotazování pomocí jazyka SQL, OLAP nástrojů
  • Zkušenosti v oblasti tvorby analýz
  • Komunikativnost
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Základní znalost AJ - čtení textů, manuálů, návodů
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Po zaškolení velmi dobré ohodnocení
  • Přístup k novým technologiím Microsoft, Linux
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního i osobního rozvoje a práci z domova
  • Aplikaci používají největší společnosti poskytující financování použité, ale i nové dopravní techniky v ČR, budete tak mít možnost spolupracovat na vývoji aplikace pro tyto subjekty
  • Měsíční hrubá mzda 50 000 - 100 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Praha 10