Servisní technik PZTS, CCTV,EPS pro servisní středisko Praha

Zveřejněno 22.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zabezpečovací technologie, poskytuje jejich kompletní dodávky a jejich následný servis, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik PZTS, CCTV, EPS pro servisní středisko Praha.

Jste servisní technik zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů nebo požární signalizace z Prahy nebo z okolí? Chcete poznat moderní firmu nebo i změnit současné zaměstnání a mít možnost zajímavého růstu a technického rozvoje u nových technologií? Chcete více cestovat a nejen po České republice? Hledáte přátelský kolektiv s týmovým duchem? V tomto případě jste na správném místě a očekáváme Vaši rychlou reakci.

Náplň práce

  • servisní zásahy u zákazníka dle servisních smluv a pokynů nadřízeného
  • technická pomoc při realizaci nových zakázek (programování výše zmíněných systémů)
  • komunikace se zákazníkem (udržování nadstandardních vztahů se zákazníky)
  • pohotovost na telefonu (dle domluvy s kolegy)
  • práce v kanceláři (dokončování servisních zásahů, příprava podkladů pro cenové nabídky a výkaz práce)
  • úzká spolupráce v rámci divize a firmy

Požadujeme

  • SOU elektro je podmínkou
  • min. 3 roky praxe v oblasti slaboproudu – především zabezpečovací, požární a kamerové systémy
  • zkušenost s poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systémem (PZTS), elektronickou požární signalizací (EPS), uzavřeným televizním okruhem (CCTV/VSS), přístupovými a docházkovými systémy (EKV/EDS)
  • zkušenost se softwary pro komunikaci s výše zmíněnými systémy
  • vyhláška č. 50/1978 – min. § 6
  • MS Office, Outlook, Internet
  • AJ - porozumění technickému manuálu
  • ŘP skupiny B (práce obnáší velmi časté řízení vozu)
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Výhodou

  • vyhláška č. 50/1978 - § 9
  • bydliště Praha nebo blízké okolí
  • zkušenosti s grafickými nadstavbami (C4, Alvis, Winmag)
  • zkušenosti se systémy STO (Galaxy Dimension, MB Secure, Paradox, Texecom, Esser, Shrack, Labor Strauss, Bosch, Pelco)
  • zájem se učit a rozvíjet se profesně

Nabízíme

  • zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní české společnosti
  • samostatnou odpovědnou práci v malém kolektivu, možnost profesního růstu
  • pravidelné firemní akce a teambuilding
  • zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, odměny za držení mobilní pohotovosti, cestovní náhrady.
  • obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
  • pracovní prostředky: notebook, mobilní telefon, služební automobil, profesionální nářadí k výkonu práce
  • benefity: odborné vzdělávání, kurzy Anglického jazyka, SICK-TIME, SIM-karta, služební automobil i služební mobil k soukromým účelům, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby aj.
  • kanceláře: Praha - Strašnice