předvýběr.cz

Programátor PLC senior

Zveřejněno 18.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC programátor – senior.

Náplň práce

  • Analyzovat program a nastudovat ho tak, aby se mohl upravovat
  • Jít do kódu stroje a řešit, pokud nefunguje nebo rozšiřovat funkcionality stroje
  • Analyzovat stroj, jaké má součástky a na základě tohoto vytvořit program, aby pracoval tak jak má
  • Téměř polovinu pracovního času se sestavuje kód a algoritmus práce stroje (úkolem je, se dostat časem k tomu, to umět celé vymyslet)
  • Práce s dokumentací stroje a školení a předání stroje obsluze
  • Dokumentace celého procesu tak, aby program mohl kdokoli převzít

Nabízíme

  • Práci HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti na projektech s nejmodernějšími technologiemi
  • Osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží
  • Profesní růst - finanční i znalostní
  • Investice do vzdělání zaměstnanců (odborné, jazykové, osobní růst)
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč
  • 13. mzda
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita Mladá Boleslav

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Praktické znalosti v oboru průmyslové automatizace
  • Schopnost oživovat automatizační zařízení
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Znalost programování průmyslových automatů
  • Vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6. (případně splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Časovou flexibilitu, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost
  • Aktivní práci v týmu za účelem tvorby složitých systémů

Velkou výhodou je

  • Znalost v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety), HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE)
  • Znalost norem o strojní bezpečnosti
  • Znalost řízení pohonů
  • Znalost databázových systémů (MS SQL, Oracle)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni