předvýběr.cz

Produktový specialista

Zveřejněno 31.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým výrobcem a dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci a elektrotechniku a je součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem ve Švédsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici produktový specialista.

Náplň práce

  • Technická, obchodní a aplikační podpora prodeje komponentů
  • Komunikace s dodavateli
  • Rozvoj produktové a dodavatelské databáze
  • Činnosti v oblasti marketingu

Požadujeme

  • Flexibilitu a motivaci
  • Samostatnou práci na základě stanovených dlouhodobých cílů
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, obor elektro nebo jiná technická specializace
  • Obchodní zkušenosti výhodou
  • AJ pro denní komunikaci slovem i písmem
  • Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint atd.)
  • Zkušenost tvorby produktových karet pro web výhodou
  • Ochota občasného cestování do zahraničí

Nabízíme

  • Roční bonusové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Stravenky Gastro pass Sodexo
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • Výuka angličtiny
  • Vánoční dárkový poukaz
  • Místo výkonu práce: Praha Zdiby

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.