předvýběr.cz

Ředitel účetního oddělení

Zveřejněno 04.02.2021

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející obchodní společnost, která se zaměřuje na korporátní klientelu a zabývá se motivačními programy pro zaměstnance, hledáme seriózní kandidáty na pozici Ředitel účetního oddělení.

Náplň práce

  • Kompletní vedení účetních případů
  • Strategické a finanční plánování, taktické vedení finančního úseku
  • Controlling jednotlivých provozů společnosti a dodržování firemních procesů
  • Hodnocení rizikovosti projektů a vyhodnocení efektivity obchodů
  • Strategické plánování akvizice, taktické vedení finančního úseku
  • Detailní kontrola obchodních případů, nastavení plánů a vyhodnocování splnění
  • Úzká spolupráce s vlastníky společnosti a vedoucími pracovníky všech poboček
  • Zastupování společnosti v komunikaci s bankami a ostatními institucemi
  • Odpovědnost za dosažení stanovených cílů, profitability oddělení / společnosti
  • Bilance a výsledovky, management nákladů
  • Aktivní spolupráce s jinými odděleními (především obchodní oddělení)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ ekonomického směru (velkou výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky podmínkou včetně nutné praxe v obchodě
  • Znalost účetnictví a controllingu, platné legislativy v oblasti daní a financí
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí - řídící schopnosti - flexibilita, iniciativa a komunikativnost
  • Manažerské schopnosti, analytické myšlení, rozhodnost
  • Aktivní přístup a zvládání zátěže
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle aktivní práce
  • Kancelář v dobré dopravní dostupnosti
  • Přátelské prostředí a kolektiv
  • Pracovní pomůcky: auto, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín