předvýběr.cz

C++ Developer – letectví

Zveřejněno 02.02.2021

Pro našeho klienta, který působí v oblasti letectví a dodává provozní a výcvikové systémy, hledáme nového kolegu na pozici C++ Developera.

Náplň práce

  • analýza a návrh řešení včetně architektury
  • vytváření nových modulů, úprava stávajících modulů a jejich integrace do systému
  • testování a ladění jednotlivých částí systému
  • příprava podkladů pro dokumentaci
  • komunikace s interním týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru informatika
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • znalost programovacího jazyka C/C++
  • uživatelskou znalost systému Linux
  • znalost principů OOP
  • zkušenosti s verzovacím systémem GIT výhodou
  • schopnost práce v týmu
  • chuť učit se nové věci a technologie
  • proaktivitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • výhodou znalost: Redmine, Qt, SIP, VoIP, meziprocesová komunikace
  • výhodou: C++14 / C++17, STL, template metaprogramming

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce i na OSVČ (možný plný i zkrácený úvazek)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • roční příspěvek na sport a kulturu
  • výuku angličtiny na pracovišti
  • možnost cestovat do zahraničí (celý svět, exotické destinace)
  • občerstvení na pracovišti
  • místo pracoviště Brno