předvýběr.cz

Sálová sestra - Praha

Zveřejněno 20.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje pro své zákazníky komplexní oční péči více než 25 let, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Sálová sestra – Praha.

Náplň práce

  • Instrumentování na nitroočních sálech

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Specializace v oboru perioperační péče – instrumentářka, nebo min 1 rok praxe na sále (v oboru oftalmologie výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Spolehlivost, příjemné vystupování, přesnost, odpovědnost, loajalitu

Nabízíme

  • Spolupráci na HPP
  • Motivující platové ohodnocení s každoročním navýšením
  • Zázemí moderní oční kliniky se špičkovým vybavením
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
  • Balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, vitamíny, kvalitní ochranné pomůcky pro zdravotníky, nápoje na pracovišti zdarma, jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na sport nebo kulturu a další)
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce Praha 4, Budějovická (přímo na metru)