předvýběr.cz

Mechanik, seřizovač - farmaceutická výroba

Zveřejněno 20.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na blistrování a balení pevných lékových forem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik, seřizovač – farmaceutická výroba.

Náplň práce

  • Preventivní údržba strojů a zařízení včetně jejich oprav
  • Výměna formátových dílů, čísel šarže a exspirace dle požadavků výroby
  • Předkládání návrhů na objednávky servisů, náhradních dílů, mazadel a nářadí
  • Mechanik/seřizovač je zároveň pracovníkem adjustace – provádí seřizování strojů v průběhu výroby
  • Odpovědnost za správný chod výrobního zařízení a výroby v množství a kvalitě dle SVP
  • Kontrola každé nové obalové jednotky materiálu, zda odpovídá výrobnímu příkazu
  • Odpovědnost za úplnost a přesnost záznamů o kontrole, směnových výkonech, pracovnících a sanitaci na daném pracovišti do operačního listu

Požadujeme

  • Technické vzdělání SOU/SŠ v oborech strojírenství, elektronika, elektrotechnika, mechanik
  • Praxe na pozici mechanik seřizovač (ideálně více než 5 let)
  • Angličtina výhodou
  • Manuální zručnost, technické myšlení, myšlení nad prací

Nabízíme

  • Práci na HPP ve firmě s dlouholetou tradicí
  • Stravenky – stravenkový paušál
  • Dobré, kvalitní zaučení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sleva na podnikové produkty – léky
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Krč