předvýběr.cz

Projektant zdravotně technických instalací

Zveřejněno 18.01.2021

Pro našeho klienta, projekční, konzultační a inženýrskou společnost, která na českém trhu působí od roku 1991, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant zdravotně technických instalací.

Náplň práce

  • Projektování zdravotně technických instalací staveb ve všech stupních projektové dokumentace v programu AutoCad, případně REVIT, se zaměřením na velké pozemní stavby (technické budovy, administrativní budovy)
  • Práce v terénu (prohlídky staveb, pasportizace, výkon autorského dozoru)
  • Spolupráce s HIP, technology a dalšími odděleními (Dopravní stavby, Geotechnika, Ekonomika staveb)
  • Koordinace projektů s architekty a designéry

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (AutoCad, MS Office)
  • Praxe na pozici projektanta min. 3 let
  • Komunikativnost, pečlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz skup. B výhodou
  • Autorizace v oboru výhodou
  • Znalost REVIT výhodou (BIM projektování)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v zázemí dynamicky rostoucí české společnosti, ohodnocené Czech Stability Award AAA
  • Řešení zakázek od projektu po realizaci a správu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (služební mobil, notebook, pružná pracovní doba, 5 free days, stravenky, příspěvek na dovolenou, 13. plat, účast na mezinárodních a odborných konferencích)
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání, podpora k získání autorizace v daném oboru
  • Nástup možný ihned
  • Příjemné pracovní prostředí v nových prostorech vybavené moderní výpočetní technikou na Praze 9 – Vysočany