předvýběr.cz

Aplikační specialista pro oblast NGS

Zveřejněno 18.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem produktů a služeb pro laboratoře, hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační specialista pro oblast NGS.

Náplň práce

  • Zákaznická aplikační podpora v oblasti molekulární biologie hlavně se zaměřením na NGS, ideálně s bio informatickým přesahem
  • Podpora a spolupráce s obchodníky pro produktové portfolio společnosti
  • Vytváření aplikačních dokumentů a návodů
  • Tvorba přednášek a organizace workshopů
  • Kontakt s aplikačními specialisty dodavatelů
  • Organizace a vedení „on-site“ tréninků a školení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru minimálně v magisterském stupni
  • Praktickou znalost metod molekulární biologie, praktická znalost NGS výhodou
  • Základy Bioinformatiky
  • Dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Svědomitou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • Dobré analytické a kritické myšlení
  • Ovládání PC (MS Office, internet)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Výborné platové ohodnoceni
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Homeoffice
  • Notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
  • Kreativní prací v příjemném prostředí a kolektivu
  • Dovolenou 5 týdnů
  • 3 sick days
  • Příspěvek na stravenky, penzijní pojištění, Multisport karta