předvýběr.cz

Účetní - zkrácený úvazek

Zveřejněno 15.01.2021

Pro našeho klienta, stabilizovanou českou společnost zabývající se správou nemovitostí, přípravou a realizací staveb, realitní činností, hledáme Účetní – zkrácený úvazek.

Náplň práce

  • Komplexní vedení a zpracování účetnictví
  • Mzdové účetnictví
  • Daňové přiznání DPH, DzPO , silniční daň, daň z příjmu ze závislé činnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici samostatné účetní
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Komunikativnost a týmovou spolupráci

Nabízíme

  • Zkrácený úvazek (vhodné pro matky s dětmi i při mateřské) – cca 4h denně
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Po zapracování možnost práce z domova
  • Kancelář Praha 4 - Krč