předvýběr.cz

Specialista - Elektrotechnika - Kvasiny

Zveřejněno 14.01.2021

Pro našeho klienta, dodavatele energií a energetických služeb pro úspěšného výrobce
automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista - Elektrotechnika.

Náplň práce

  • Zajišťování správy energetických zařízení v areálu, a.s. Kvasiny v oblasti elektro VVN, VN a NN
  • Zpracovávání podkladů pro provoz energetických zařízení, včetně plánování a realizace jejich oprav
  • Zpracovávání podkladů pro přípravu investic a provádění rekonstrukcí zařízení
  • Přejímání energetických zařízení do provozu
  • Projednávání rozvoje a rozšíření energetických sítí a elektrických zařízení v areálu závodu Kvasiny
  • Provádění činnosti spojené s pověřením dle ČSN 50 110-1
  • Řešení mimořádné havarijních stavů energetických zařízení ve své oblasti

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdělání v elektro-technickém oboru
  • Znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti na PC: MS Office, Web, SAP (uživatelská znalost)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Moderní, mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci, v rámci které dále můžete rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Variabilní finanční bonusy
  • Nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní spoření, bezúročné půjčky na bydlení
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle vašich znalostí a doby příslušnosti ke společnosti
  • Místo výkonu práce - Kvasiny

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.