předvýběr.cz

Manažer přípravy projektů

Zveřejněno 08.01.2021

Pro našeho klienta, ryze českou inženýrskou a investiční společnost, která je zaměřená na projekty rezidenčních, developerských a volnočasových zařízení v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer přípravy projektů.

Náplň práce

  • kompletní řízení svěřených rezidenčních projektů v rámci přípravy – získání územního rozhodnutí a stavebního povolení; případně včetně realizační fáze až po kolaudaci projektů – výhodou;
  • jednání se stavebními úřady, dotčenými orgány státní správy a samosprávami;
  • zajišťovat výběrová řízení na veškeré subdodavatele, včetně uzavírání příkazních smluv, smluv o dílo apod.
  • řízení veškerých subdodavatelů – architekti, projektanti, znalci, geodeti a ostatními subdodavateli potřebných v rámci přípravy projektů;
  • sledování plnění činností subdodavatelů a odsouhlasování fakturace za činnosti související s přípravou projektů;
  • tvorba harmonogramy přípravy projektů vč. kontroly dodržování jeho plnění;
  • úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti;
  • kontrola a připomínkování projektové dokumentace ve fázi přípravy projektů;
  • pravidelný reporting a ostatní činnosti související s přípravou projektů dle požadavku společnosti;

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky - zkušenost s řízením rezidenčních projektů výhodou
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, Autocad apod.)
  • znalost legislativy – procesu získání územního rozhodnutí a stavebního povolení;
  • právní povědomí;
  • manažerské a komunikační schopnosti, empatii, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, týmového hráče s nadhledem a pozitivním přístupem k životu

Nabízíme

  • práci na HPP/IČO
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované mobilní tarify a elektroniku
  • moderní pracovní prostředí
  • motivující bonusový systém
  • místo výkonu práce: Praha 6 - Vokovice