předvýběr.cz

Senior C# Developer

Zveřejněno 05.01.2021

Pro našeho klienta, který vyvíjí vlastní software a vyrábí i vlastní hardware pro všechny své produkty na míru, hledáme nového kolegu/kolegyni, který se bude podílet na vývoji aplikací pro zásilkové služby. Společnost vyrábí platební a výdejové kiosky.

Náplň práce

  • navrhovat a vyvíjet moderní SW aplikaci od základů po detaily
  • týmová spolupráce
  • podílet se na celkovém směru produktu
  • integrovat více informačních systémů
  • být otevřený vzdělávání se v nových technologiích

Očekáváme

  • zkušenost s programováním v C#
  • vlastní kreativitu při návrhu řešení
  • znalost databází MS SQL
  • dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti s mladým kolektivem lidí
  • práci na zajímavých projektech spojený s vývojem nových technologií
  • dlouhodobou spolupráci na IČO či HPP
  • plat na základě zkušeností 70 – 100 000 Kč
  • možnost částečného home-office
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • kanceláře: Praha 2