předvýběr.cz

Geodet ve Švédsku

Zveřejněno 04.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je kompletním dodavatelem služeb v oblasti geodetických prací na území celé Evropy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Geodet ve Švédsku.

Náplň práce

  • geodézie na stavbách - silnice, železnice, kancelářské domy, tunely

Požadujeme

  • samostatnost, aktivitu, komunikativnost
  • znalost angličtiny - samostatná komunikace na projektu
  • znalost práce s geodetickými přístroji a CAD softwarem – výhodou
  • praxe z inženýrské geodézie – výhodou
  • řidičský průkaz na osobní automobil (skupina B)
  • CV v anglickém jazyce

Nabízíme

  • zaškolení a podpora dalšího vzdělávání
  • zajištění ubytování, dopravy a pojištění - hradíme: ubytování, letenky i cestovní pojištění
  • ubytování: v bytech nebo řadových domcích, ne na ubytovnách
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost práce s moderními geodetickými technologiemi
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • práce v rozvíjejícím se skandinávském koncernu
  • práce na HPP – po-pá (smlouva s českou firmou)
  • práce ve městech ve Švédsku (Stockholm, Malmö, Kiruna)